Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katNAVIGÁCIE
katFOTO A OPTO TECHNIKA
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
  katNOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO
  katKLÁVESNICE, MYŠKY, TABLETY A JOYSTICKY
  katUSB KĽÚČE, FLASH PAMäTE A ČÍTAČKY KARIET
  katWEB KAMERY, SLÚCHADLÁ A MIKROFÓNY
  katKÁBLE, MATERIÁL, NÁRADIE
  katZÁLOŽNÉ ZDROJE, KÁBLE, OCHRANY
  katSIEŤOVÉ KOMPONENTY
    katROUTRE, SWITCHE A MODEMY
    katFIREWALY
    katIP KAMERY
    katVOIP
    katADSL, XDSL
    katSIEŤOVÉ KARTY A ADAPTÉRY
    katROZVÁDZAČE A KOMPONENTY
    katWIRELESS
    katPRINT SERVERY
    katDATOVÉ PREPÍNAČE
    katPOE
    katMEDIA KONVENTORY
    katPOWERLINE
    katKVM PREPÍNAČE
    katNAS STORAGE
    katSLUŽBY
    katACCES POINT
    kat5 GHZ
  katPOČÍTAČE
  katSOFTWARE
  katYENKEE
  katTRUST
katAUDIO A VIDEO TECHNIKA
katDROBNÉ SPOTREBIČE A ZARIADENIA
katOCHRANA ZDRAVIA
katDOMÁCNOSŤ
katZÁHRADA
katFAST
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
eky.sk-elektronické knihy

ROUTRE, SWITCHE A MODEMY

     POČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
       SIEŤOVÉ KOMPONENTY
         ROUTRE, SWITCHE A MODEMY
 Výrobcovia: Všetci 3COM AirLive APPLE Asus Belkin CCTV Cisco Clavister CRONO D-Link Dell DeLock Digitus EMOS Firemna rezia Hewlett Packard HP HP Networking Huawei Inango Linksys Mikrotik Netgear Netis OEM PC Engines Planet Platinet Strong Synology Thomson Thrustmaster Totolink TP-Link Trendnet Ubiquiti Ubiquiti Networ Vivotek Zyxel
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky | obrázky 2 Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 1 až 21 (z 1231 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
52.35 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
23.47 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1000Base-SX SFP Transceiver

Adds a 1000BASE-SX backbone link by enabling the SFP slots in selected 3Com switches and modules This SFP (Small Form-factor Plug-in) transceiver enables one 1000BASE-SX connection. SFPs have a form factor one-half the size of current indus

EXT: Dočasne nedostupný
18.25 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 A

EXT: Dočasne nedostupný
304.83 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in f

12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

EXT: Dočasne nedostupný
680.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

EXT: Dočasne nedostupný
680.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch + 2 Port Gigabit SFP and LCD Monitor for PoE, 300 Watts

EXT: Dočasne nedostupný
325.90 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

- Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) - SFP+ connector on both sides - Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) - Ordering Part Number: AXC761-10000S

EXT: Dočasne nedostupný
98.04 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-50

4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-5000M

EXT: Dočasne nedostupný
72.28 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M

48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M

EXT: Dočasne nedostupný
2 550.15 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M

48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M

EXT: Dočasne nedostupný
3 477.68 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Adaptér TP-Link UE200 USB 2.0 na Ethernet

USB 2.0 adaptér na ethernet UE200 Hlavné znaky: Rozšírenie pripojiteľnosti Kompaktné a prenosné prevedenie Rýchle a stabilné dátové pripojenie Plug & Play s vyššou kompatibilitou Rozšírte pripojenie UE200 pridáva možnosť pripojenia k sieti

EXT: Skladom 3+ ks
14.50 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Adaptér WiFi USB Ralink RT5370 802.11n 150 Mbps

WiFi USB Ralink RT5370 adaptér je výborným pomocníkem pro připojení k bezdrátové síti WiFi. Miniaturní bezdrátový USB adaptér disponuje integrovanou anténou, která podporuje vysoké přenosové rychlosti. Navzdory malým rozměrům adaptér zprost

EXT: Skladom 3+ ks
9.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-AC56U VDSL2/ADSL AC1900

DSL-AC56U 802.11ac Dual-Band VDSL/ADSL Modem Router Súčasné Dual Band: 867Mbps na 5GHz a 300Mbps na 2,4 GHz Dva WAN porty pre DSL a Ethernet ponúkajú dvojnásobnú možnosť voľby-bezdrôtový smerovač alebo DSL modem Kompatibilný s VDSL2, ADSL2/

EXT: Dočasne nedostupný
151.41 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-AC68U VDSL2/ADSL AC1900

Viacúčelový bezdrôtový smerovač a modem DSL, predstavovať DSL WAN port a prepínateľné Ethernet WAN/LAN porty v jednej priestorovo úsporné zariadenia Kompatibilný s/2 +, ADSL, VDSL2, vlákien a káblov služieb ADSL2 pre kompletné na budúcnosť

EXT: Dočasne nedostupný
179.08 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-N10 AP/router, ADSL N150

ERROR: Vzdálený server vrátil chybu: (400) Chybný požadavek.

EXT: Dočasne nedostupný
29.97 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-N12E AP/router, ADSL, 300Mbps

ERROR: Vzdálený server vrátil chybu: (400) Chybný požadavek.

EXT: Dočasne nedostupný
34.68 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-N14U N300 ADSL2+ Modem, 1x USB, 4x LAN

ASUS DSL-N14U je veľmi rýchly ADSL2 + modem a router umožňujúce prevádzku WiFi pásme 2,4GHz. Zároveň poskytuje bohatú funkčnú výbavu. Predstavuje vynikajúce riešenie pre domácich užívateľov, ktorí si chcú v celej svojej domácnosti rozviesť

EXT: Dočasne nedostupný
42.70 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-N16 ADSL/VDSL 4x10/100 N300

ERROR: Vzdálený server vrátil chybu: (400) Chybný požadavek.

EXT: Skladom 1-2 ks
53.01 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router Asus DSL-N17U N300 Gigabit ADSL/VDSL Modem

Bezdrôtový router a DSL modem v jednom s porty pre pripojenie Ethernetu aj DSL (WAN) Kompatibilný s ADSL2/2 +, ADSL, VDSL2 a službami využívajúcimi optické i klasické káble-nebudete musieť v blízkej dobe znovu investovať do nových vylepšení

EXT: Skladom 1-2 ks
71.43 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ADSL router TP-Link TD-W8951NB ADSL2+ MODEM 4xLAN/WIFI 150 Mbps

TP-LINK TD-W8951NB je aktívny sieťový prvok, ktorý v sebe kombinuje funkciu ADSL2 + modemu, 4portového routeru a bezdrôtového prístupového bodu. Zariadenie je vhodné pre domáce využitie, kde za rozumnú cenu poskytne všetky potrebné sieťové

EXT: Skladom 3+ ks
24.38 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 1 až 21 (z 1231 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]
Internetový obchod DigiTel HS
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digitel.sk
E-mail servis
eservis@digitel.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digitel.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 26.06.2017.
Reklama
eky.sk-elektronické knihy
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov TOPlist Počítače e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov e-Shopy a Online predaj Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk Najlepsie-ceny.sk – najlepšie ceny, akčné ceny, e-shopy, 
      	     internetové obchody Navštívte obchod.digitel.sk u ShopMania topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok