Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katNAVIGÁCIE
katFOTO A OPTO TECHNIKA
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
  katNOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO
  katKLÁVESNICE, MYŠKY, TABLETY A JOYSTICKY
  katUSB KĽÚČE, FLASH PAMäTE A ČÍTAČKY KARIET
  katWEB KAMERY, SLÚCHADLÁ A MIKROFÓNY
  katKÁBLE, MATERIÁL, NÁRADIE
  katZÁLOŽNÉ ZDROJE, KÁBLE, OCHRANY
  katSIEŤOVÉ KOMPONENTY
  katPOČÍTAČE
  katSOFTWARE
  katYENKEE
  katTRUST
katAUDIO A VIDEO TECHNIKA
katDROBNÉ SPOTREBIČE A ZARIADENIA
katOCHRANA ZDRAVIA
katDOMÁCNOSŤ
katZÁHRADA
katFAST
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
eky.sk-elektronické knihy

POČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO

     POČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
       KÁBLE, MATERIÁL, NÁRADIE   KLÁVESNICE, MYŠKY, TABLETY A JOYSTICKY   NOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO   POČÍTAČE [348]  SIEŤOVÉ KOMPONENTY   SOFTWARE [368]  TRUST   USB KĽÚČE, FLASH PAMäTE A ČÍTAČKY KARIET   WEB KAMERY, SLÚCHADLÁ A MIKROFÓNY   YENKEE [6]  ZÁLOŽNÉ ZDROJE, KÁBLE, OCHRANY 
 Výrobcovia: Všetci - Neuveden - Neuvedený 3COM A4Tech ABB Acar Acer Adata Airen AirLive Akasa AMD Apacer APC APC UPS Apple Arcserve Arctic Asus Avacom AVG Axago Axis AXIS Communicat Basetech Belkin BRAUN Brennenstuhl Canon Carspa Case Logic Caterpillar CCTV Cherry CipherLab Cisco Clavister Clean It Clingo Computer Associ Connect IT CoolerMaster Corsair crono CyberPower D-LEX D-Link Dell DeLock DeLock, NaviLoc DeLock, NaviLoc DiCAPac Dicota Digitus Doerr Domke Duracell Eaton Edimax Elatec Elboxrf ELO Emko EMOS EMTEC Equip Eset Eurocase Evolveo Fellowes Firemna rezia Fortron Fujitsu Gembird GENIUS Giga Gigabyte Gigaset Grandstream Grandway H-Tools HAL3000 Hama HBF Hewlett Packard Hikvision HP HP Networking Huawei i-Tec ID Rack Inango Infosec Intel Interline J&J Jirous J&J Wi-Fi antén JMT Kensington Kingston Kouwell KÖNIG Laserliner Lenovo LEXI-Net LG Linksys Logitech Macab Maxlink Maxtor Mean-well Microsoft Midea/Comfee MikroTik Molveno Moveto MSI NaviLock Netgear Netis oem Ofiber OKI Omega Opticord ORAL B Panasonic Partner Pasívne sieťové Patriot PC Engines Peli PHILIPS Piergiacomi Planet Platinet PORT Designs PowerCube Premium Line Qnap Reflexion Renkforce RF Elements SAMSONITE Samsung Samsung FOC Samyang Sandisk Sano Seagate Seasonic Securia Pro SENCOR Silicon Power Sitecom Solarix Solight Speed Optics Strong Sunny SunnyBag Sweex Synology Technaxx Thomson Thrustmaster Tiffen Toshiba Totolink TP-Link Transcend Trendnet Triton Ubiquiti Ubiquiti Networ Valueline Velamp Verbatim VIA Vikintek Vision Vivotek Voltcraft Wattac WEDO Western Digital Westinghouse Wheel Stand Pro Whitenergy Wise-Pet YENKEE Zalman ZANUSSI Zyxel
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky | obrázky 2 Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 1 až 21 (z 35 produktov) Stránky:  12 [následujúca>>]

Adaptér Cisco (Power Supply) VoIP 5V/2A, PA100

Cisco PA100 je napájací adaptér k telefónom Linksys, výstupné napätie DC 5V/2A. Technické parametre: Vstupné napätie: 100-240 V AC, 50-60 Hz, Výstupné napätie: 5V AC, 2000mA Konektor: 2.9 mm jack, kladný stred Zdroj je možné použiť u týchto

EXT: Skladom 1-2 ks
8.19 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Adaptér Cisco telefonní SPA112 2 portový

Cisco SPA112 umožňuje vysoko kvalitné VoIP služby s komplexnou sadou funkcií pomocou širokopásmového pripojenia k internetu. Jednoduchá inštalácia a použitie, to funguje cez IP sieť pre pripojenie analógových telefónov a faxov pre poskytova

EXT: Dočasne nedostupný
53.41 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Adaptér Cisco telefonní SPA122 2 porty, 2x 100BASE-T RJ-45

Cisco SPA122 umožňuje vysoko kvalitné VoIP služby s komplexnou sadou funkcií pomocou širokopásmového pripojenia k internetu. Zariadenie má veľmi jednoduchú inštaláciu a použitie, to funguje cez IP sieť pre pripojenie analógových telefónov a

EXT: Skladom 3+ ks
66.93 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco ASA 5505 Sec Plus Appliance with SW, UL Users, HA, 3DES/AES

EXT: Dočasne nedostupný
1 064.24 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco Catalyst 2960-XR 48 GigE, 2x10G SFP+, IP Lite

10/100/1000 Ethernet Interfaces 48 Uplink Interfaces 2 SFP+ Cisco IOS Software Feature Set IP Lite (Cisco IOS® software with dynamic routing and Layer 3 features) FlexStack-Plus Stacking Capability Yes support dual redundant power supplies

EXT: Dočasne nedostupný
6 346.08 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L (48x10/100, 2xGig.)

Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L (48x10/100, 2xGig.) Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

EXT: Dočasne nedostupný
1 256.47 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L (44x10/100/1000,4xGig.)

Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L(44x10/100/1000,4x Gig.) Catalyst 2960 48 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image. Typ produktu: Managed Ethernet Switch Porty: 44 x RJ-45 10/100/1000Base-TAuto-sensing/Auto- negotiating/Auto-M DIX LAN 4 x RJ-45 10

EXT: Dočasne nedostupný
2 970.15 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF

EXT: Skladom 3+ ks
81.80 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

High-speed, standards-based 802.11n wireless connectivity to help employees stay productive while away from their desks

EXT: Skladom 3+ ks
58.50 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN Router

The Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN Router is an easy-to-use, flexible, high-performance device well suited for small businesses. It delivers highly secure, broadband, wired, and wireless connectivity to multiple offices and remot

EXT: Skladom 3+ ks
118.89 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco RV134W VDSL2 Wireless-AC VPN Router

Secure your home office or small business network easily with our newest wireless router. The RV134W is a wireless 802.11ac model that includes bothvery-high-data-rat e digital subscriber line 2 (VDSL2) and Ethernet WAN ports. Ideal for hom

EXT: Dočasne nedostupný
217.79 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco RV215W Wireless-N VPN Router

The Cisco RV215W has a USB port for 3G and 4G WAN connectivity, making it perfect for remote or temporary use. The RV215W delivers connectivity for small offices and remote workers with the following features: A high-speed, 802.11n wireless

EXT: Skladom 3+ ks
64.42 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco RV320 Gigabit Dual WAN VPN Router

• Dual Gigabit Ethernet WAN ports allow load balancing and business continuity. • Affordable, high-performance Gigabit Ethernet ports enable rapid transfer of large files, supporting multiple users. • Dual USB ports support a 3G/4G modem or

EXT: Skladom 3+ ks
155.86 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SF200-24P 24-Port 10/100 PoE, 2 combo GBIC, PoE 100W/12 port

- 24 10/100 ports

EXT: Dočasne nedostupný
247.47 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SF300-24, 24x10/100 +2xGig +2xSFP Switch

24x10/ 100 FE portů + 2x1GB, combo 2xSFP , switchovací capacita 12.8GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address

EXT: Skladom 1-2 ks
197.89 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG 110-16, 16-port Gigabit switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) rozměry 279.4 x 44.5 x 170 mm - Power efficiency support (EEE) for both FE and GE 1.Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) Monitors link activity and powers down inactive li

EXT: Skladom 3+ ks
131.22 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG 300-10SFP 10x Gigabit Managed SFP Switch

EXT: Skladom 3+ ks
297.32 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG 300-52 52-port Gigabit Managed Switch

50x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 104GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Addre

EXT: Dočasne nedostupný
798.05 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG110-24, 24-port Gigabit switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) - Power efficiency support (EEE) for both FE and GE 1.Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) Monitors link activity and powers down inactive links 2.Auto Power-Down / Sleep

EXT: Skladom 3+ ks
151.79 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch

- 24 10/100/1000 ports

EXT: Skladom 3+ ks
225.55 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch

- 48 10/100/1000 ports

EXT: Skladom 3+ ks
457.89 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 1 až 21 (z 35 produktov) Stránky:  12 [následujúca>>]
Internetový obchod DigiTel HS
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digitel.sk
E-mail servis
eservis@digitel.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digitel.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 23.06.2017.
Reklama
eky.sk-elektronické knihy
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov TOPlist Počítače e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov e-Shopy a Online predaj Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk Najlepsie-ceny.sk – najlepšie ceny, akčné ceny, e-shopy, 
      	     internetové obchody Navštívte obchod.digitel.sk u ShopMania topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok