Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katNAVIGÁCIE
katFOTO A OPTO TECHNIKA
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
  katNOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO
  katKLÁVESNICE, MYŠKY, TABLETY A JOYSTICKY
  katUSB KĽÚČE, FLASH PAMäTE A ČÍTAČKY KARIET
  katWEB KAMERY, SLÚCHADLÁ A MIKROFÓNY
  katKÁBLE, MATERIÁL, NÁRADIE
  katZÁLOŽNÉ ZDROJE, KÁBLE, OCHRANY
  katSIEŤOVÉ KOMPONENTY
  katPOČÍTAČE
  katSOFTWARE
  katYENKEE
  katTRUST
katAUDIO A VIDEO TECHNIKA
katDROBNÉ SPOTREBIČE A ZARIADENIA
katOCHRANA ZDRAVIA
katDOMÁCNOSŤ
katZÁHRADA
katFAST
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
eky.sk-elektronické knihy

POČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO

     POČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
       KÁBLE, MATERIÁL, NÁRADIE   KLÁVESNICE, MYŠKY, TABLETY A JOYSTICKY   NOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO   POČÍTAČE [348]  SIEŤOVÉ KOMPONENTY   SOFTWARE [368]  TRUST   USB KĽÚČE, FLASH PAMäTE A ČÍTAČKY KARIET   WEB KAMERY, SLÚCHADLÁ A MIKROFÓNY   YENKEE [6]  ZÁLOŽNÉ ZDROJE, KÁBLE, OCHRANY 
 Výrobcovia: Všetci - Neuveden - Neuvedený 3COM A4Tech ABB Acar Acer Adata Airen AirLive Akasa AMD Apacer APC APC UPS Apple Arcserve Arctic Asus Avacom AVG Axago Axis AXIS Communicat Basetech Belkin BRAUN Brennenstuhl Canon Carspa Case Logic Caterpillar CCTV Cherry CipherLab Cisco Clavister Clean It Clingo Computer Associ Connect IT CoolerMaster Corsair crono CyberPower D-LEX D-Link Dell DeLock DeLock, NaviLoc DeLock, NaviLoc DiCAPac Dicota Digitus Doerr Domke Duracell Eaton Edimax Elatec Elboxrf ELO Emko EMOS EMTEC Equip Eset Eurocase Evolveo Fellowes Firemna rezia Fortron Fujitsu Gembird GENIUS Giga Gigabyte Gigaset Grandstream Grandway H-Tools HAL3000 Hama HBF Hewlett Packard Hikvision HP HP Networking Huawei i-Tec ID Rack Inango Infosec Intel Interline J&J Jirous J&J Wi-Fi antén JMT Kensington Kingston Kouwell KÖNIG Laserliner Lenovo LEXI-Net LG Linksys Logitech Macab Maxlink Maxtor Mean-well Microsoft Midea/Comfee MikroTik Molveno Moveto MSI NaviLock Netgear Netis oem Ofiber OKI Omega Opticord ORAL B Panasonic Partner Pasívne sieťové Patriot PC Engines Peli PHILIPS Piergiacomi Planet Platinet PORT Designs PowerCube Premium Line Qnap Reflexion Renkforce RF Elements SAMSONITE Samsung Samsung FOC Samyang Sandisk Sano Seagate Seasonic Securia Pro SENCOR Silicon Power Sitecom Solarix Solight Speed Optics Strong Sunny SunnyBag Sweex Synology Technaxx Thomson Thrustmaster Tiffen Toshiba Totolink TP-Link Transcend Trendnet Triton Ubiquiti Ubiquiti Networ Valueline Velamp Verbatim VIA Vikintek Vision Vivotek Voltcraft Wattac WEDO Western Digital Westinghouse Wheel Stand Pro Whitenergy Wise-Pet YENKEE Zalman ZANUSSI Zyxel
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky | obrázky 2 Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 21 až 42 (z 10548 produktov) Stránky:  1234567 [následujúca>>]

1 rok rozšířená záruka TVS-463

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
89.22 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-471

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
126.54 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-471U

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
182.55 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-663

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
107.91 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-671

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
186.30 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-863

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
126.54 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-871

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
208.69 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka TVS-871U

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
231.11 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1 rok rozšířená záruka UX-500P

Prodloužení standardní záruky QNAP produktu o další 1 rok. QNAP prodlouženou záruku je možné zakoupit max. do 60 dnů od nákupu NAS serveru. Při objednávce je nutné uvést sériové číslo produktu, vystaveni certifikátu trvá cca 2 týdny.

EXT: Dočasne nedostupný
55.65 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1-year NCC Service for NAP series license

1-year NCC Service for NAP series license

EXT: Dočasne nedostupný
39.83 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1-year NCC Service for NSW series license

1-year NCC Service for NSW series license

EXT: Dočasne nedostupný
45.30 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
52.35 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
23.47 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

EXT: Dočasne nedostupný
13.19 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

10

Equip 10" vyvažovací panel 1U, 3x háčik malý - velikost 1U - barva černá - 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady Panel je vhodný pro všechny typy 10" rozvaděčů s hloubkou 260mm (

EXT: Dočasne nedostupný
4.07 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

10

10 vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9 RAX-VP-X02-C1

EXT: Skladom 1-2 ks
1.09 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

100 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

100 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

EXT: Dočasne nedostupný
130.45 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1000Base-SX SFP Transceiver

Adds a 1000BASE-SX backbone link by enabling the SFP slots in selected 3Com switches and modules This SFP (Small Form-factor Plug-in) transceiver enables one 1000BASE-SX connection. SFPs have a form factor one-half the size of current indus

EXT: Dočasne nedostupný
18.25 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 A

EXT: Dočasne nedostupný
304.83 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in f

12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

EXT: Dočasne nedostupný
680.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

EXT: Dočasne nedostupný
680.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 21 až 42 (z 10548 produktov) Stránky:  1234567 [následujúca>>]
Internetový obchod DigiTel HS
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digitel.sk
E-mail servis
eservis@digitel.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digitel.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 26.06.2017.
Reklama
eky.sk-elektronické knihy
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov TOPlist Počítače e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov e-Shopy a Online predaj Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk Najlepsie-ceny.sk – najlepšie ceny, akčné ceny, e-shopy, 
      	     internetové obchody Navštívte obchod.digitel.sk u ShopMania topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok