Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katNAVIGÁCIE
katFOTO A OPTO TECHNIKA
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
katAUDIO A VIDEO TECHNIKA
katDROBNÉ SPOTREBIČE A ZARIADENIA
katOCHRANA ZDRAVIA
katDOMÁCNOSŤ
katZÁHRADA
katFAST
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
eky.sk-elektronické knihy
Prezeranie podľa výrobcov DIGITUS
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 1 až 21 (z 197 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
52.35 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze

EXT: Dočasne nedostupný
23.47 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch + 2 Port Gigabit SFP and LCD Monitor for PoE, 300 Watts

EXT: Dočasne nedostupný
325.90 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC D

EXT: Dočasne nedostupný
32.35 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1-Port. USB 2.0 - Multifunkční Síťový server

DIGITUS 1-Port. USB 2.0 Multifunkční Síťový server 3v jednom - Printserver , NAS , Síťový USB Hub • Tiskový server - ideální pro multifunkční tiskárny • NAS - připojte paměťové moduly a proměte jej v Network Attached Storage. Přístup k datú

EXT: Dočasne nedostupný
48.38 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 4-Portový USB 2.0 HUB - Bezdrátový multifunkční Síťový server

DIGITUS 4-Port. USB 2.0 Bezdrátový multifunkční Síťový server 3v jednom - Printserver , NAS , Síťový USB Hub • Tiskový server - ideální pro multifunkční tiskárny • NAS - připojte paměťové moduly a proměte jej v Network Attached Storage. Pří

EXT: Dočasne nedostupný
60.85 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm

The plug and play fiber connection Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate Compliant to IEEE 802.3z Gigabit St

EXT: Dočasne nedostupný
50.80 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High qua

EXT: Dočasne nedostupný
22.80 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect opportunity for you to extend your Gigabit network switch with a fre

EXT: Dočasne nedostupný
27.14 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Dat

EXT: Dočasne nedostupný
20.18 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High qua

EXT: Dočasne nedostupný
68.55 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Digitus 16-channel Network Video Recorder, 1080p resolution,10/100/1000 Mbps transfer rate Two-way audio

16-channel Network Video Recorder, 1080presolution,10/100/ 1000 Mbps transfer rate Two-way audio The DIGITUS Network Vido Recorder is designed to display and record 4/8/16 channel Full HD cameras from the network. The system can be connecte

EXT: Dočasne nedostupný
259.19 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 16-port Gigabit Web Smart Switch, 10/100/1000Mbps, with 2 additional SFP ports auto MDI/MDIX

DIGITUS 16-port Gigabit Web Smart Switch, 10/100/1000Mbps, with 2 additional SFP ports auto MDI/MDIX The DIGITUS® Gigabit Ethernet Web Smart 16-Port Switch with 2 combo ports is designed for medium to large network systems. It provides smar

EXT: Dočasne nedostupný
151.92 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Digitus 19

The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis lets you host up to 14 Media Conver

EXT: Dočasne nedostupný
143.12 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 24-port Gigabit Web Smart Switch, 10/100/1000Mbps, with 2 additional SFP ports auto MDI/MDIX

DIGITUS 24-port Gigabit Web Smart Switch, 10/100/1000Mbps, with 2 additional SFP ports auto MDI/MDIX The DIGITUS® Gigabit Ethernet Web Smart 24-Port Switch with 2 combo ports is designed for medium to large network systems. It provides smar

EXT: Dočasne nedostupný
161.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Digitus 4-channel Network Video Recorder, 1080p resolution,10/100 Mbps transfer rate Two-way audio

4-channel Network Video Recorder, 1080p resolution,10/100 Mbps transfer rate Two-way audio The DIGITUS Network Vido Recorder is designed to display and record 4/8/16 channel Full HD cameras from the network. The system can be connected to a

EXT: Dočasne nedostupný
178.45 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 4-Port 10/100Mbps Fast Ethernet PoE Switch with 2-Port Uplink

The DIGITUS® 4-Port Fast Ethernet Switch with 4 Power over Ethernet Ports and 2 additional Uplink Ports provides your network a noticeable improvement in performance and efficiency. Thanks to PoE+ (30W) support, you only need one cable (net

EXT: Skladom 1-2 ks
58.30 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 4-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 4-port RJ45 PoE, 2-port 100Mbps (SFP, RJ-45) IP30, DIN RAIL, extended te

8-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 4-port RJ45 PoE, 2-port 100Mbps (SFP, RJ-45) IP30, DIN RAIL, extended temp. The DIGITUS® Industrial Fast Ethernet PoE Switch is a unmanaged switch with PoE+ function. It has one uplink Ethernet port an

EXT: Dočasne nedostupný
127.33 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Digitus 8-channel Network Video Recorder, 1080p resolution,10/100/1000 Mbps transfer rate Two-way audio

8-channel Network Video Recorder, 1080presolution,10/100/ 1000 Mbps transfer rate Two-way audio The DIGITUS Network Vido Recorder is designed to display and record 4/8/16 channel Full HD cameras from the network. The system can be connected

EXT: Dočasne nedostupný
218.08 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS 8-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 8-port RJ45, 2-port Gigabit Combo (SFP & RJ-45) IP30, DIN RAIL, Redudant

8-Port unmanaged industrial switch with PoE+ function 8-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 8-port RJ45, 2-port Gigabit Combo (SFP & RJ-45) IP30, DIN RAIL, Redudant power The DIGITUS® Industrial Fast Ethernet PoE Switch is a unmanaged swit

EXT: Dočasne nedostupný
247.02 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

DIGITUS Bezdrátový 150N PCI adaptér, 150Mbps, IEEE 802.11n, Ralink 3060 1T/1R

DIGITUS Bezdrátový 150N PCI adaptér, 150Mbps, IEEE 802.11n, Ralink 3060 1T/1R Až třikrát rychlejší než bezdrátové G řešení! Vysoká rychlost přenosu dat až 150Mbps Vyhovuje 2,4 GHz 802.11n a dolů kompatibilní se standardy IEEE 802.11g / b Po

EXT: Skladom 3+ ks
9.05 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 1 až 21 (z 197 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]
Internetový obchod DigiTel HS
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digitel.sk
E-mail servis
eservis@digitel.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digitel.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 26.06.2017.
Reklama
eky.sk-elektronické knihy
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov TOPlist Počítače e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov e-Shopy a Online predaj Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk Najlepsie-ceny.sk – najlepšie ceny, akčné ceny, e-shopy, 
      	     internetové obchody Navštívte obchod.digitel.sk u ShopMania topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok